Stop – Nxenesit ne mbeshtetje te nismes se “Stop” per familjet ne nevoje! (03 maj 2019) – Stop
Të Gjitha

Stop – Nxenesit ne mbeshtetje te nismes se “Stop” per familjet ne nevoje! (03 maj 2019)

Nismës së emisionit “Stop”, për të ndihmuar familjet e varfra i janë bashkuar edhe nxënësit e shkollës jopublike “Mrekullia”.Përfaqësues të qeverisë së nxënësve shprehen, se kanë menduar të ndihmojnë me ndihma ushqimore dhe një shumë prej 26 000 lekësh, familjet në nevojë. Edhe nxënësit e shkollës 9 vjecare në Barbullojë e Re, Lezhë kanë vendosur të ndihmojnë të pamundurit.Ata kanë mbledhur të holla dhe veshmbathje për familjen në Pukë, që iu dogj shtëpia.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *