Stop – Mollagjesh- Elbasan, kur ndeshet një gjel dhe një rosë, kush mund të dalë fitues?!… parlamentin… – Stop
“STOP”-I JUAJ

Stop – Mollagjesh- Elbasan, kur ndeshet një gjel dhe një rosë, kush mund të dalë fitues?!… parlamentin…

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *