Stop-Meta sulmon serish Ramareformat! (03.07.2019) – Stop
KLIPET, POLITIKA ALLA “STOP”

Stop-Meta sulmon serish Ramareformat! (03.07.2019)

Komisioni Europian rrëzoi sot kërkesën e Holandës për kthimin e regjimit të vizave me Shqipërinë.Presidenti Meta ka goditur sot sërish, duke sulmuar me statuse në facebook kryeministrin Rama dhe duke e quajtur shënimin e tij “refleksione mbi Ramareformat”. Nga ana tjetër, në kryesinë e kuvendit u mblodh komisioni i ligjeve dhe të hënën do të mbahet një seancë e jashtëzakonshme për ngritjen e komisionit hetimor për shkarkimin e presidentit Meta

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *