Stop-Meta firmos cdekretimin e dates se zgjedhjeve! (10.06.2019) – Stop
KLIPET, POLITIKA ALLA “STOP”

Stop-Meta firmos cdekretimin e dates se zgjedhjeve! (10.06.2019)

Një njeri me ngjyrë është filmuar duke thirrur njëlloj si opozita shqiptare “Rama Ik”! Presidenti Meta, sic kishte paralajmëruar, firmosi live cdekretimin e datës së zgjedhjeve, duke bërë në fund edhe simbolin e shqiponjës.Pas këtij akti, kryesia e PS-së u mblodh urgjentisht dhe vendosi nisjen e procedurës për shkarkimin e presidentit nga ana e parlamentit.Gjithcka u agravua pas publikimit të përgjimeve nga gazeta gjermane Bild.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *