Stop-Mendimi i qytetareve lidhur me prurjet e qeverise se re!(11.01.2019) – Stop
KLIPET

Stop-Mendimi i qytetareve lidhur me prurjet e qeverise se re!(11.01.2019)


Renaldo ka realizuar intervista me qytetarët, lidhur me ndryshimet në qeveri dhe nuk mungojnë përgjigjet me humor e ironi, për emrat e rinj

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *