Stop – Lushnjë Shkolla 9 vjeçare Çermë e Sipërme, në mes të rrugës dhe pa asnjë sinjalistikë rrugore – Stop
“STOP”-I JUAJ

Stop – Lushnjë Shkolla 9 vjeçare Çermë e Sipërme, në mes të rrugës dhe pa asnjë sinjalistikë rrugore

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *