Stop – Katund-Librazhd, 3 kilometra nga qyteti nuk ka rrugë lidhëse dhe toka ka rënë… – Stop
“STOP”-I JUAJ

Stop – Katund-Librazhd, 3 kilometra nga qyteti nuk ka rrugë lidhëse dhe toka ka rënë…

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *