Stop-Kamera e fshehte/ Blerja e votave ne Diber! (18.06.2019) – Stop
KAMERA E FSHEHTE, KLIPET

Stop-Kamera e fshehte/ Blerja e votave ne Diber! (18.06.2019)

Në fakt emisioni “Stop” ka sjellë me zë dhe figurë, përmes kamerës së fshehtë, sesi bliheshin votat në Dibër, gjatë procesit zgjedhor të shtatorit 2016, kur u zgjodh kryebashkiak Muharrem Rama.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *