Stop – Hitparade i absurdit shqiptar! (18 janar 2019) – Stop
Të Gjitha

Stop – Hitparade i absurdit shqiptar! (18 janar 2019)

Një bombul gazi në Tiranë është vendosur në fasadën e pallatit. Në Peshkopi, bora e këtyre ditëve, është pastruar me një automjet të improvizuar në formë borëpastrueseje.Një furgon është filmuar duke hedhur mbetje në lumin e Tiranës.Kazanët e plehrave në Shkodër janë mbushur me mish.Në shkollën 9-vjecare “Hasan Koci” në Shkozet muri rrethues ka rënë përtokë. Janë këto disa nga situatat, që shfaqen dhe komentohen në rubrikën e përjavshme “Hitparade i absurdit shqiptar”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *