Stop – Hitparade i absurdit shqiptar! (11 nentor 2019) – Stop
HI.. HI... HI..-PARADE

Stop – Hitparade i absurdit shqiptar! (11 nentor 2019)


Konvikti në Shkodër është përmbytur dhe uji ka hyrë kudo, aq sa punonjëset mundohet ta heqin me mjete rrethanore.Një banore në Kukës është filmuar duke hedhur pjesë të mëdha të dollapit të rrobave nga dritarja.Në Tiranë disa qytetarë ankohen, se po u bien mbi kokë e mbi bizneset e tyre, pllakat e pallatit.Një qytetar ka filmuar rrahjen e një vajze në Urën e Institutit. Treni në Durrës duhet të kalojë përmes shkurresh e ndërtimesh. Janë këto disa nga episodet që shfaqen e komentohen në studion e emisionit “Stop”, në rubrikën “Hitparade i absurdit shqiptar”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *