Stop – Fundjava dhe një grup studentësh honaldezë, ndihmuan Gencin për protezat 11 qershor 2018 – Stop

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *