Stop – Festa e krishtlindjeve, sfilata e ministrave dhe politikanëve! (25 dhjetor 2018)

Sot është festa e Krishtlindjeve dhe sic e kanë bërë traditë, zyrtarë e politikanë të lartë nuk e kanë lënë “t’u ikë nga dora” mundësinë për t’u shfaqur në ekranet e tv-ve. Presidenti Meta ishte në kishë, ngaku uroi besimtarët për krishlindje të begata. Ministrja e shëndetësisë Ogerta Manastirliu ishte mes fëmijëve të sëmurë, ndërsa ministrja e drejtësisë Etilda Gjonaj organizoi një festë në burgun e grave në Tiranë.

Të Fundit