Stop – Femijet rrine ne shtepi me Stop/ Memet e bujshme te karantine! (10 prill 2020) – Stop
Të Gjitha

Stop – Femijet rrine ne shtepi me Stop/ Memet e bujshme te karantine! (10 prill 2020)

Fëmijë e prindër i janë përgjigjur nismës së emisionit,Rri në shtëpi-rri me Stop, për t’ua mbushur kohën fëmijëve me aktivitete në kushtet e izolimit. Në redaksi kanë mbërritur shumë video të fëmijëve, që argëtohen në kushtet e qëndrimit brenda. Më pas transmetojmë disa nga memet më të bukura të kohës së karantinës. Një burrë po bën byrëk dhe më shumë rrëmujë në shtëpi.Disa të tjerë bëjnë festë në shtëpi. Një burrë ka krijuar kushtet, objektet dhe tingujt e përshtatshëm, për të simuluar një situatë gjuetie në shtëpi.Një grua ia merr valles e hipur në një dumdum, dersa rrëzohet.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *