Stop – Femijet, fansa te zjarrte te “Stop”/ Qarkullimi, edukata jone e munguar! (22 nentor 2019) – Stop
Të Gjitha

Stop – Femijet, fansa te zjarrte te “Stop”/ Qarkullimi, edukata jone e munguar! (22 nentor 2019)


Sic është bërë tashmë traditë, shumë prindër kanë filmuar fëmijët e tyre, duke kërcyer e duke ndjekur me vëmendje emisionin “Stop”.Alyssa, Amla, Atrea, Helena, Mateo, Neraida, Perla, Tiara, e Xhoeli janë të vegjlit, që vijnë sot, duke u argëtuar me ‘Stop”. Dy qytetarë janë fotografuar, duke bërë muhabet në vijat e bardha. Në një video tjetër shfaqet një cift në Kamëz, duke udhëtuar mbi një mjet, që i ngjan bicikletës dhe karrocës.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *