Stop-Falsifikimi, si u ribë dosja për pronën në Gjinar. (06.02.2019) – Stop
KLIPET

Stop-Falsifikimi, si u ribë dosja për pronën në Gjinar. (06.02.2019)


“Stop” sjell edhe njëherë në vëmendje rastin e shtimit në mënyrë fiktive të 70 dynymëve tokë nga ana e gjyqtares së Elbasanit, Pajtime Fetahu.Gazetari depozitoi ankesa në KLGJ, KLP dhe Ministrisë e Drejtësisë, për falsifikim dokumentash nga ana e zonjës Fetahu.Emisioni “Stop” tregon, sesi u krijua nga e para dosja korruptive me diferencën e sipërfaqjes në Gjinar të Elbasanit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *