STOP – EMISIONI 66 – Stop
STOP

STOP – EMISIONI 66

Formalizimi i ekonomisë dhe pleqëria e Edi Ramës e Koço Kokëdhimës!

Kryeministri Rama mori pjesë në aktivitetin për fazën e dytë të formalizimit të ekonomisë. Rama tha, se do të vazhdojë shkolla e natës për punonjësit e administratës doganore e tatimore, duke falenderuar drejtoreshat e dy institucioneve. Gjatë fundjavës Rama ishte në jug të vendit dhe tha, se do të investohet në këtë zonë ku ai mund të pleqërojë me Koco Kokëdhimën.

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *