STOP – EMISIONI 31 (SEZONI 4) 15 tetor 2018 Hitparade i absurdit shqiptar! – Stop
STOP

STOP – EMISIONI 31 (SEZONI 4) 15 tetor 2018 Hitparade i absurdit shqiptar!

Një qytetar është filmuar, teksa vjedh vazo me lule në oborrin e dikujt tjetër.Një qytetar ka shkruar në një poster, se nuk duhet t’i ndërhyhet mjeshtrit gjatë punës.Prej ditësh në rrugën “Qamil Kuranjaku” rrjedhin ujrat e zeza.Punonjësit e bashkisë së Durrësit djegin pemë e mbetje pranë Urës së Dajlanit.Këto janë disa nga fotot e videot, që shfaqen dhe komentohen në emisionin e sotëm “Stop”, në rubrikën e përjavshme “Hitparade i absdurdit shqiptar”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *