STOP – EMISIONI 196 (SEZONI 3) 4 qershor 2018 Hitparade i absurdit shqiptar – Stop
STOP

STOP – EMISIONI 196 (SEZONI 3) 4 qershor 2018 Hitparade i absurdit shqiptar


Në Kombinat rradhët e gjata për të marrë pensionin janë kthyer në makth e një i moshuar rrezikon shëndetin duke dalë nga kaosi.Një qytetar lan dritaren me zorrë uji. Një tjetër, që ecën me bicikletë mban mbi kurriz një karrocë.Garazhi i një pallati është përmbytur, për shkak të punimeve të rrugës.Rezervuari i Semanit shkarkohet me një tub. Këto dhe situata të tjera transmetohen dhe komentohen në emisionin e sotëm “Stop”, në rubrikën “hitparade i absurdit shqiptar”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *