STOP – EMISIONI 176 (SEZONI 3) 7 maj 2018 Hitparade i absurdit shqiptar…?! – Stop
STOP

STOP – EMISIONI 176 (SEZONI 3) 7 maj 2018 Hitparade i absurdit shqiptar…?!

Një video, ku duket prerja masive e pishave në Plasë. Një djalë që vjedh në market. Një qytetar ka filmuar disa ditë rresht rrugën Plepa-Rrogozhinë, ku duken dritat e ndezura në mes të ditës. Rruga Skenderbeu Kamëz. Janë këto disa nga situatat, që transmetohen dhe komentohen në emisionin e sotëm, në rubrikën e përjavshme “Hitparade i absurdit shqiptar”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *