STOP – EMISIONI 166 (SEZONI 3) 23 prill 2018 Hitparade i absurdit shqiptar! – Stop
STOP

STOP – EMISIONI 166 (SEZONI 3) 23 prill 2018 Hitparade i absurdit shqiptar!

Në Fier, retë e tymit ndotin gjithë ambientin, për shkak të djegies së gomave në mënyrë të jashtëligjshme. Nje shtetas italian sjellin dy video, ku në një rast një makinë ecën në autostradë në sens të kundërt dhe në tjetrën një makinë tërheq një tjetër.Në numrin e policisë, 126, nuk përgjigjet askush, edhe pse qytetari telefonon në orën 1 të mëngjezit.Rruga e Thethit është sërish e bllokuar, ndaj qytetarët kërkojnë ndihmën e emisionit “Stop”.Janë këto disa nga situatat që shfaqen e komentohen në rubrikën e përjavshme “Hitparade i absurdit shqiptar”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *