STOP-EMISIONI 161(Sezoni 6) 19 Prill 2021- Gafa politike ne fushate/ Lidere e simpatizante ngaterrojne tekstin.

Në këto ditë të fundit të fushatës elektorale nuk kanë munguar gafat e lapsuset e politikanëve në takime me simpatizantët. Një simpatizant i Bashës i thotë këtij të fundit, se do të votojë PS-në. Rama deklaron, se në 25 prill burri është PD, ndërsa gruaja është PS.Spartak Braho shprehet, se është cmendur kryeministri, duke pasur parasysh presidentin Meta.Dila Prenga kërkon ndjesë për kohën e dhënë në dispozicion.Një nga anëtaret e FRESH-it, shprehet, se me fuqinë e votë, do të godasim Shqipërinë. Këto momente transmetohen dhe komentohen në emisionin e sotëm në “Stop”.

Të Fundit