STOP – EMISIONI 161 (SEZONI 3) 16 prill 2018 Hitparade i absurdit shqiptar. – Stop
STOP

STOP – EMISIONI 161 (SEZONI 3) 16 prill 2018 Hitparade i absurdit shqiptar.


Policia bashkiake konfrontohet me një shitëse ambulante, të cilës i sekuestron produktet ushqimore dhe i shkul qepët,që ajo tregonte. Disa gra shfaqen duke derdhur plehrat nga ura në Shkopet. Rruga dytësore Tiranë-Durrës, pranë QTU-së është katandisur si mos më keq me gropa gjigande.Një fëmijë pi cigare, që mesa kuptohet në video ia jep daja për humor. Janë këto disa nga materialet, që transmetohen dhe komentohen në emisionin e sotëm “Stop” në rubrikën e përjavshme “hitparade i absurdit shqiptar”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *