STOP – EMISIONI 10 (SEZONI 3) – Stop
STOP

STOP – EMISIONI 10 (SEZONI 3)

Hitparade i absurdit shqiptar.
Një fëmijë kërcen bashkë me velinat e emisionit “Stop”, ndërsa në tv transmetohet emisioni.Kopshti i Yzberishtit është katandisur në një gërmadhë, ku vec të tjerash mungon edhe uji. Shatërvani, që ndodhet pas TKOB është ktheyr në një kënetë e vend grumbullimi për plehra, por duhet se vetëm bashkia, nuk e ka vënë re, edhe pse i ka zyrat pak metra më tutje.Një sanitare në shkollën e mesme “Themistokli Gërmenji” i hedh mbeturinat nga dritarja e katit të tretë, duke tentuar të bëjë kosh. Disa tabela në rrugë të drejtojnë në mënyrë të detyrushme të ecësh pikërisht aty, ku rruga është e bllokuar e po bëhen punime.Janë këto disa nga episodet e transmetuara dhe komentuara në emisionin “Stop”, në rubrikën “Hitparade i absurdit”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *