Stop – Elbasan-Bulqize/ Mjerimi i qendrave shendetesore dhe urdhrat absurde! (14 nentor 2019) – Stop
Të Gjitha

Stop – Elbasan-Bulqize/ Mjerimi i qendrave shendetesore dhe urdhrat absurde! (14 nentor 2019)

Davidi, Amelia, Darius, Erisi, Uesli dhe Kledian janë fëmijët e filmuar, duke kërcyer me emisionin “Stop”, apo duke e ndjekur me vëmendje atë. Në poliklinikën e Elbasanit “Dyla Haxhira” kanë mësyrë gjelat e detit. Ambientet e kësaj poliklinike i ngjajnë një godine të bombarduar.Në Bulqizë drejtoresha e qendrës spitalore ka firmosur dhe publikuar një njoftim, ku thuhet, se qytetarët nuk mund të vizitohet, të marrin recetë, rekomandim apo raport, pa bërë më parë chek-up-in.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *