Stop e ICC ndihmojne familjet e pamundura!! – Stop
KLIPET

Stop e ICC ndihmojne familjet e pamundura!!

Stop në bashkëpunim me ICC ALBANIA dhe Arkivin Dixhital Elbasan janë ndalur në Belsh, për të shpërndarë pako për 30 familje, që jetojnë në cadra pas tërmetit të 26 nëntorit.Ndërsa në bashkëpunim me International Cooperative Centër kemi ndihmuar 20 familje në Peqin.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *