Stop-E enjtja pa parlament, momentet me pikante te nje sezoni! (03.01.2019) – Stop
KLIPET, POLITIKA ALLA “STOP”

Stop-E enjtja pa parlament, momentet me pikante te nje sezoni! (03.01.2019)

Sot është e enjtja e parë e vitit 2019, por qytetarëvë “u mungoi” mungoi zhurma e përjavshme parlamentare. Deputetët kanë marrë pushimet dimërore dhe do të rikthehen të hënën e tretë të muajit janar.”Stop” sjell disa nga momentet më kulmore të sesionit parlamentar, që u mbyll dhe që duhet thënë, se më së shumti funksionoi si “gjysma e gjelit” për shkak të bojktotit të opozitës.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *