Stop – Dy data zgjedhjesh, filxhani i Rames dhe hena e Metes! (27 qershor 2019) – Stop
Të Gjitha

Stop – Dy data zgjedhjesh, filxhani i Rames dhe hena e Metes! (27 qershor 2019)

Në ditët e fundit të fushatës zgjedhore, filxhani i Ramës, duket se ka qenë “platforma” dhe “alternativa” e këtyre zgjedhjeve.Qytetarët nuk kanë mundur të dëgjojnë as programe e as të krahasojnë kandidatë.Presidenti Meta hyri sot në presidencë, që në orën 5 të mëngjezit, për të pritur, sic njoftoi mbrëmë, kryeministrin Rama në takim për krizën e zgjedhjeve.Por Rama vijoi takimet elektorale, madje u shpreh, se Meta është me hënë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *