Stop-Dhurata dhe lule ne seline e kryeministrise per shefin e qeverise.(04.07.2019) – Stop
KLIPET, POLITIKA ALLA “STOP”

Stop-Dhurata dhe lule ne seline e kryeministrise per shefin e qeverise.(04.07.2019)


Sot festohet 243 vjetori i SHBA-ve.Po sot kryeministri Rama mbush 55 vjec. Në selinë e kryeministrisë nuk kanë munguar dhuratat e tufat me lule në adresë të shefit të qeverisë.Një ditë ma parë kreu i opozitës Lulzim Basha mblodhi forumet drejtuese të partisë, pas të cilave deklaroi, se protestat nuk do të ndalen. Madje është planifikuar protesta e rradhës, që do të mbahet të hënën në 8 korrik në orën 20.00

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *