Stop – Berat/ Zgjidhje per shtepi e ushqim per 64 vjecarin e pastrehe! (18 tetor 2019) – Stop
Të Gjitha

Stop – Berat/ Zgjidhje per shtepi e ushqim per 64 vjecarin e pastrehe! (18 tetor 2019)

Në redaksinë e emisionit “Stop” ka ardhur një video nga qyteti i Beratit.Griseld Zenuni, ka sjellë në vëmendje jetesën e 64 vjecarit Kamer Kanani, i cili jeton në rrugë prej dy vjetësh, pa një strehë mbi kokë.Për të mbajtur frymën gjallë, ka vetëm 18 mijë lekë të vjetra ndihmë ekonomike.”Stop” iu drejtua bashkisë së Beratit dhe kryebashkiaku, Ervin Demo,premtoi një bonus qiraje për Kamerin dhe një qendër sociale, ku do të marrë dy vakte në ditë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *