Stop – Arritja e mesimit on line: Mesuesit prodhuan 1.2 milione minuta video selfie! (29 prill 2020) – Stop
Të Gjitha

Stop – Arritja e mesimit on line: Mesuesit prodhuan 1.2 milione minuta video selfie! (29 prill 2020)

Spanja po mendon, sesi të hapë baret dhe restorantet dhe janë menduar disa kabina pecikllasi, që jo vetëm do të ndajnë klientët nga njëri-tjetri, por edhe vetë partnerët do të kenë një xham ndarës në mes.Ministrja e arsimit Besa Shahini njoftoi, se viti shkollor do të vazhdojë online deri në fund. Si arritje ajo përmendi, se janë prodhuar 1.2 milionë minuta video selfie nga mësuesit me shpjegime e përgjigje për nxënësit.Ish-ministri i shëndetësisë Ilir Beqaj ka propozuar uljen e pagave dhe pensioneve, si një mënyrë për t’ia dalë krizës së pandemisë së koronavirusit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *