Stop – Aksidenti/ Gruaja plagos djalin me motorr dhe e qellon me shqelma! (16 shtator 2019) – Stop
Të Gjitha

Stop – Aksidenti/ Gruaja plagos djalin me motorr dhe e qellon me shqelma! (16 shtator 2019)

Sot në Pezë u përkujtua ngjarja, që në histori njihet si Konferenca e Pezës.Veteranë e nostalgjikë, por edhe qeveritarë të sotëm ishin sot në fshatin e Tiranës, për të përkujtuar këtë datë.Një aksident absurd ka ndodhur së fundi. Një grua merr përpara me makinë një qytetar me motorr, duke e dëmtuar atë. Si të mos mjaftonte, gruaja zbret nga makina dhe e qëllon me shkelma dajlin e plagosur.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *