Stop-16 Dhjetor-2020- Na ishte njehere/ si reagonte Rama vite me pare per nje polic te vrare…?! – Stop
Të Gjitha

Stop-16 Dhjetor-2020- Na ishte njehere/ si reagonte Rama vite me pare per nje polic te vrare…?!

Disa vite më parë kryeministri Rama, duke folur për drejtësinë e munguar për ngjarjet e 21 janarit, deklaronte, se kur polici europian i merr jetën një të riu, dorëhiqet ministri, shkarkohet prefekti, zhvishet komisari i policisë, dhe polici vetë përfundon pas hekurave. Por duket, se kur kjo ndodh në Shqipërinë me kryeministër Ramën, zinxhiri i reagimeve, nuk është më i njejtë.Sot policia e shtetit vuan pasojat e politikave të gabuara, të ligjit të gradave, sistemit të karrierës etj. Është po kjo polici, që promovon me të madhe aksionet e suksesshme në qendrat e masazhit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *