“Spiunat janë për t’i q*** motrën” kamera e fshehtë sekserit, çfarë ndodh në Portin e Vlorës – Stop
KAMERA E FSHEHTE, KLIPET

“Spiunat janë për t’i q*** motrën” kamera e fshehtë sekserit, çfarë ndodh në Portin e Vlorës

Kamera e fshehtë e emisionit “Stop”tregon, sesa të vështirë ua bëjnë kalimin për në Itali, punojësit e portit të Vlorës.Një qytetar pret një biletë për në Brindizi, në një agjensi pranë Portit të Vlorës.Por atë nuk e lenë të niset pa garancinë e një shtetasi italian.Në terminalin e udhëtarëve ai takon Romeon, një sekser, i cili mundëson kalimin e kufirit kundrejt pagesës nën dorë.Më pas në skenë del Gazi, i cili ka një agjensi udhëtimi dhe është sekseri kryesor në Portin e Vlorës për kalimin e qytetarëve drejt Italisë duke marrë ryshfet.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *