“S’kishte material per gili vili kete vere” si i kaluan qytetaret pushimet. – Stop
“STOP”-I JUAJ, KLIPET

“S’kishte material per gili vili kete vere” si i kaluan qytetaret pushimet.

Pas mbarimit të verës dhe nisjes së sezonit të ri televiziv, ne u jemi drejtuar qytetarëve për t’i pyetur ku dhe si pushuan. Nuk mungojnë përgjigjet me humor nga ana e të intervistuarve.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *