“Skenarë për shkatërrimin e PD”,Bardhi: Fijet që lidhin Berishën, Metën dhe Ramën

Partia Demokratike ka vijuar akuzat ndaj ish-kryeministrit Sali Berisha, Presidentit Ilir Meta dhe kryeministrit Edi Rama.

Sekretari i Përgjithshëm e PD, Gazment Bardhi nëpërmjet një postimin rrjetet sociale,  thotë se të të tre ata janë njëlloj dhe kanë skenarë për të shkatërruar PD.

“Njëri kordinon sulmin mbi PD, tjetri financon foltoren, tjetri zbaton skenarin për shkatërrimin e PD. Të tre kanë të njëjtin hall, të tre duan ta mbajnë Shqipërinë peng. Kushdo e ka të qartë se ata janë bashkë, se në Shqipëri ka vetëm një opozitë, që është PD. Zgjidh Ramën dhe merr Berishën dhe Meten. Zgjidh Berishën e Meten dhe merr Ramën”,-shkruan Bardhi.

Të Fundit