Si u priten nga socialistet ministrat e rinj?! Metes i iken truri-Stop-6 Shtator 2021

Stop nis sonte sezonin e ri, e në nisje prezantohet edhe velina e re Xhensila Koci.Mund të konsiderohet një verë e zjarrtë ajo e sivjetshmja, për shkak të zjarreve dhe zhvillimeve politike. Të enjten u prezantuan emrat e qeverisë së re Rama 3 dhe Klintoni ishte në Asamblenë e PS-së, për të folur me socialistët për ministrat e rinj dhe mandatin e tretë qeverisës.Presidenti Meta është ndalur së fundi në Lalz për një petull katuni me të ik truni, sic shkroi ai vetë në facebook.Gjatë verës gurra popullore prodhoi një poezi, apo bejte për ambasadoren amerikane Juri Kim.

Të Fundit