Shtttt, nisi “Stop”-i dhe një anglez në trafik. 29 maj 2018 – Stop
Të Gjitha

Shtttt, nisi “Stop”-i dhe një anglez në trafik. 29 maj 2018


Emisioni i sotëm nis me një video të Ermelës 7 muajshe, e cila ekzaltohet sapo nis sigla e “Stop”.Një qytetar anglez bën ushtrime barku, ndërsa makinat kanë ngecur në trafik. Një shofer autobuzi drejton natën mjetin thuajse me një dorë, pasi me tjetrën komunikon në telefon dhe shkruan në rrjete sociale.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *