Shqipëri-Kosovë, nga ndryshojnë “burrat” e shtetit?!… 11 qershor 2018 – Stop
Të Gjitha

Shqipëri-Kosovë, nga ndryshojnë “burrat” e shtetit?!… 11 qershor 2018

Ditën e djeshme u përkujtua me një ceremoni zyrtare 140 vjetori i Lidhjes së Prizrenit. Por gjatë aktivitetit nuk munguan incidentet, kur kryeministri kosovar Ramush Haradinaj, u ngrit dhe tërhoqi nga podiumi një grua, pasardhësen e Mehmet Dërhallës, pasi nuk ishte në protokollin e fjalimeve.Në të kundërt Lulzim Basha është trembur nga fishekzajrret, ndërsa shihte ndeshjen e skuadrës së zemrës.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *