Shkolla “Ahmet Gashi” kerkese prinderve te paguajne per mirmbajten! – Stop
KLIPET

Shkolla “Ahmet Gashi” kerkese prinderve te paguajne per mirmbajten!

Jemi në Tiranë, prindërve të fëmijëve të shkollës 9-vjeçare “Ahmet Gashi” , i kërkohet nje kontribut prej 10 mijë lekësh, për rritjen e cilësisë së shërbimit dhe sigurisë së nxënësve në kushte normale dhe në kushte pandemie.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *