Shkoi në mal për të prerë dru, por u zu poshtë nga kali, ndërron jetë 62-vjeçari në Maliq

  • jë 62-vjeçar ka humbur jetën pasditen e sotme në fshatin Gjyras në Maliq.

Sipas informacioneve nga policia, 62-vjeçari, shtetasi me iniciale A.Sh., ka shkuar për të prerë dru në mal me kalë, por gjatë rrugës është rrëzuar dhe kali e ka zënë poshtë duke e lënë të vdekur në vend.
Mësohet se viktima është gjetur fillimisht nga banorët e zonës dhe më pas kanë lajmëruar policinë

 

 

Të Fundit