Ngjarja e rëndë në Korçë: Familjarët gjejnë pa shenja jete 31-vjeçaren, dyshohet për vetëvrasje

Një 31-vjeçare nga Korça është gjetur pa shenja jeta nga familjarët e saj. Policia bën me dije se e reja është gjetur në ambientet e hangarit të banesës, në fshatin Pulahë, dhe paraprakisht dyshohet se mund të ketë kryer vetëvrasje.

Sipas raportimeve nga policia, mësohet se e reja e identifikuar si Entela Ali, është vetëvarur.

Nga këqyrja paraprake e trupit, nuk vërehen shenja dhune. Sakaq grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i policisë:

Më datë 02.10.2023, rreth orës 15:55, në fshatin Pulahë, Korçë, në hangarin e banesës, është gjetur nga familjarët e saj dyshohet e vetëvarur shtetasja E. A., rreth 31 vjeçe, banuese në Pulahë.

Nga këqyrja e jashtme e trupit të kësaj shtetaseje, nuk janë konstatuar shenja dhune. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Të Fundit