Shkoder/Klinika private i dha mjekim, pa e kaluar kurre covid 19 – Stop – 11 Dhjetor 2020 – Stop
Të Gjitha

Shkoder/Klinika private i dha mjekim, pa e kaluar kurre covid 19 – Stop – 11 Dhjetor 2020

Për rastin e 32 vjecarit, që është diagnostikuar me covid nga klinika private, dhe ka dalë negativ në shtet, iu drejtuam njësisë vendore të kujdesit shëndetsor Shkodër, për të kuptuar, pse kemi dy rezultate të ndryshme. Flasim me përgjegjesen e sektorit të epidemiologjisë, që na sqaron procedurën e ndjekur. Në këto kushte 32 vjecari luan kartën e fundit, duke bërë analizën serologjike pranë Spitalit Amerikan.Pas 24 orësh i riu mëson, se nuk e ka pasur kurrë covid 19.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *