Shën Valentini i rrallë në Tiranë, Stop bashkon zemrat vetmitare-Stop-16 Shkurt 2021 – Stop
“STOP”-I JUAJ, Të Gjitha

Shën Valentini i rrallë në Tiranë, Stop bashkon zemrat vetmitare-Stop-16 Shkurt 2021

Të dielën u festua Shën Valentini në kryeqytet në një atmosferë shumë të pazakontë mes borës, që kishte zbardhur gjithcka dhe izolimit për shkak të pandemisë Covid 19.Klintoni pyeti qytetarët për festën dhe bashkoi me shigjetën Kupidit zemrat vetmitare.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *