“S’di nga poezite se kam qene burgjeve komuniste” – Stop
“STOP”-I JUAJ, KLIPET

“S’di nga poezite se kam qene burgjeve komuniste”

Klintoni ka pyetur qytetarët, sesi i kanë marrëdhëniet me poezinë dhe përgjigjet e tyre janë plot batuta e humor.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *