“Rruget qe duam”/ firma e ndërtimit le rrugën pa pastruar! – Stop
KLIPET

“Rruget qe duam”/ firma e ndërtimit le rrugën pa pastruar!

Banorë ankohen per rrugën e cila dhe pse është shtruar, gurë dhe zhavorr janë lënë aty duke e bërë të pamundur kalimin e makinave.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *