Rama takon George Soros: Mendje e rrallë dhe mbështetës i palëkundur i Shqipërisë – Stop
Lajme, Të Gjitha

Rama takon George Soros: Mendje e rrallë dhe mbështetës i palëkundur i Shqipërisë

Kryeministri Edi Rama ka takuar në SHBA miliarderin George Soros.

“Në Nju Jork me mikun e çmuar George Soros, një mendje e rrallë dhe një mbështetës i palëkundur i Shoqërisë së Hapur😍”, shkruan Rama.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *