Rama si Maduro i Venezuelës dhe nisma e “Stop”: Dita pa Edi Ramën! 23 maj 2018 – Stop
Të Gjitha

Rama si Maduro i Venezuelës dhe nisma e “Stop”: Dita pa Edi Ramën! 23 maj 2018


Në mbledhjen e komisionit parlamentar të ligjeve, deputetja e PD-së Albana Vokshi tha, se kryeministri Rama është bërë si presidenti i Venezuelës Maduro, duke dalë me orë të tëra në tv.”Stop” kërkoi mbi anë të mundshme të përbashkëta të Ramës e Maduros dhe rezultoi, se fushatat e tyre ngjanin si dy pika uji, që nga autobusët, takimet me njerëz, kritikat ndaj Tramp apo vallëzimet në televizion. Në fund “Stop” shpalli nismën “Dita pa Edi Ramën”.

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *