Rama publikon projektin: Një park i madh do të ndërtohet në Durrës – Stop
Aktualitet, Lajme, Të Gjitha

Rama publikon projektin: Një park i madh do të ndërtohet në Durrës

Kryeministri Edi Rama ka publikuar projektin e një parku të ri që do të ndërtohet në qytetin e Durrësit. Në një postim në rrjetet sociale, kreu i qeverise e ka cilësuar si “vala e re” për Durrësin, ndërsa thekson se bëhet fjalë për një park të madh për fëmijë dhe të rritur.

“MIRËMËNGJES 😊

dhe me “Valën” e re të Durrësit që do të ngrihet në lagjen 18 si një park i madh urban për fëmijë e të rritur, pjese e programit të ri kombëtar të Fondit Shqiptar të Zhvillimit, “DUA TË LUAJ”, ju uroj një javë të mbarë🙏”, shkruan kreu i qeverisë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *