Rama poston foton duke bërë pazar: Kur i thua gruas po kthehem nga puna dhe të thotë mos hajde pa domate – Stop
Aktualitet, Të Gjitha

Rama poston foton duke bërë pazar: Kur i thua gruas po kthehem nga puna dhe të thotë mos hajde pa domate

TIRANË

Kryeministri Edi Rama duket se është nga ata bashkëshortë që i bën dhe pazarin gruas. Megjithëse ditë e diel, kryeministri Rama ka dalë në punë dhe sot, por para se të kthehet në shtëpi, bashkëshortja i ka dhënë një porosi.

“Kur i thua gruas po kthehem nga puna dhe të thotë mos hajde pa domate😅”, shkruan Rama

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *