Qytetari Monika Kryemadhit “Ju e keni qelb te paret kte vend”! – Stop
KLIPET

Qytetari Monika Kryemadhit “Ju e keni qelb te paret kte vend”!

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ishte sot në Durrës për të takuar qytetarët dhe për të folur për dëmet e tërmetit. Njëri nga banorët i tha zonjës Kryemadhi, se e mban maskën, pasi nuk ka para si ajo, që të shërohet. Më pas, gjatë takimit, kryetarja e LSI-së u gjobit nga policia me 3 mijë lekë të reja, për mosmbajtjen e maskës mbrojtëse.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *